Next Level English Vocabulary

Next Level English Vocabulary je program, který je určen všem kdo si opravdu chtějí rozšířit anglickou slovní zásobu, učit se anglicky a posunout se na "next level". Zásadní rozdíl oproti jiným aplikacím je použití metody učení založené na "spaced repetition learning" usnadňující zapamatování velkého množství slovíček. Začátečníci a hlavně pokročilí studenti najdou celkem 60 000 anglických výrazů včetně výslovnosti, které si postupně zapamatují systémem průběžného opakování. Tento program je primárně určený hlavně těm, kteří už anglicky umí dobře a chtějí se ještě zlepšit.

Hlavní funkce aplikace

 • 25 000 flashcards s výslovností
 • vkládání vlastních termínů a import slovíček z MS Excel souboru (pouze plná verze)
 • tři druhy karet (Czech, English, Audio only)
 • karta zobrazí až tři překlady a ostatní překlady jsou k dipozici
 • audio výslovnost člověkem pro většinu slovíček (American accent)
 • slovní druh pro všechna slovíčka (například slovo "crack" má různé významy jako podstatné jméno=noun, přídavné jméno=adjective a sloveso=verb)
 • offline slovíčka i výslovnost (učte se v metru, na chatě, kdekoliv bez signálu)
 • detailní vysvětlení každého slovíčka včetně synonym a příkladů ve větách (vyžaduje připojení k Internetu)
 • slovíčka jsou rozdělená do několika úrovní podle analýzy jejich používání v angličtině, slovíčka se budete učit postupně od nejvíce používaných po méně frekventovaná slova
 • nastavení rychlosti učení tak jak potřebujete
 • různá cvičení (šibenice, multiple choice, spelling a další)
 • dlouhodobá příprava na státnici, TOEFL, PET, FCE atd.
 • sestavení vlastních lekcí (příprava na test příští týden, nová lekce v učebnici nebo cokoliv co se chcete naučit v co nejkratším čase.)

Jestli si chcete opravdu rozšířit slovní zásobu, tak toto je aplikace kterou hledáte. Program si pamatuje předchozí odpovědi jako spousta jiných programů, odlišuje se ale metodou učení založené na metodě "spaced repetition learning". Slovíčka, která neznáte se budou opakovat častěji a dobře zapamatované termíny se revidují v delších intervalech. Díky každodennímu opakování si rychle a efektivně osvojíte nová slovíčka a zároveň se je naučíte na trvalo. Tuto aplikaci je optimální používat každý den – stačí použít telefon na několik minut cestou do školy nebo do práce a výsledky pocítíte už za několik týdnů. Pomocí systému krátkých lekcí si zopakujete slova pro daný den a naučíte se slovíčka která v paměti nezůstala.

Pokud si budete myslet, že překlad slovíčka je špatně, tak ho prosím zeditujte a pomůžete tak ostatním uživatelům. Pro kontrolu významu můžete použít integraci aplikace se slovníkem Wordnet z Princeton University. Aplikace obsahuje přes 60 000 výrazů a překlady jsou až na několik vyjímek přesné. Při opravách dávejte pozor na slovní druh a tvar slova, slovník obsahuje netypické tvary (např. crack se jako přídavné jméno(adjective) přeloží jako elitní). Vaše editace použiji při aktualizacích k pravidelnému vylepšování obsahu.

Next Level English Vocabulary je vhodný v kombinaci s klasickou výukou z učebnice. Jednoduchým způsobem si vytvoříte svojí lekci z učebnice a této lekci se můžete věnovat podle potřeby. Tímto způsobem se rychle naučíte na písemku nebo na zkoušení, později se díky tomuto programu slovíčko naučíte tak, že ho již nezapomenete. Takto vybraná slovíčka se budou nabízet častěji, dokud se je uspokojivě nenaučíte a pak totiž začne fungovat algoritmus pro dlouhodobé učení.


Review practice
Browse cards
Browse Cards practice
Hangman
Hangman practice
Spell Out
Spell Out practice
Type
Typing practice
Intensive practice
Intensive practice
Scroll and peek
Scroll and Peek practice
Multiple Choice
Multiple Choice practice
Mix and Match
Mix and Match practice
My Vocabulary
My Vocabulary
Edit flashcard
Editing flashcard
Main
Main screen
Preferences
Preferences
Preferences
Preferences
Preferences
Preferences
Preferences
Preferences
Recap
Recap screen
Recap
Recap screen
Statistics
Learning statistics
My Lessons
My Lessons
My Lessons
My Lessons
My Lessons
My Lessons
My Lessons
My Lessons
Wordnet dictionary
Wordnet dictionary

Plná verze

Stáhnutím plné verze aplikace se vám umožní přístup k vylepšeným metodám učení. Plná verze obsahuje