Next Level Vocabulary

Next Level English Vocabulary je program, který je určen všem  kdo si opravdu chtějí rozšířit anglickou slovní zásobu, učit se anglicky a posunout se na 'next level'. Tento program je primárně určený hlavně těm, kteří už anglicky umí dobře a chtějí se ještě zlepšit.

Další aplikaci ? Really?

Zásadní rozdíl oproti jiným aplikacím je použití metody učenízaložené na 'spaced repetition learning' usnadňující zapamatování velkého množství slovíček. Aplikace umožnuje náhled na detailní vysvětlení každého slovíčka včetně synonym a příkladů ve větách.Navíc máte aplikaci vždy při sobě a můžete využít volné chvíle k učení.

Co v aplikaci najdete ...

- 25 000 flashcards s výslovností
- tři druhy karet (Czech, English, Audio only)
- několik překladů ke každému slovíčku
- audio výslovnost člověkem pro většinu slovíček (American accent)
- slovní druh pro všechna slovíčka
- a mnoho dalších funkcí

Chcete vlastní obsah ?

Do aplikace si můžete naimportovat také vlastní slovíčka. Kartičky si můžete vytvořit online nebo importem ze souboru MS Excel. Můžete si rychle vytvořit vlastní lekce kombinací slovíček ze slovníku a vlastních výrazů. Budete se tak moci neomezeně učit a zlepšit se na 'next level'.


Chcete se začít učit?

(zde je několik dalších důvodů, proč si učení oblíbíte)
Kartička Kartičky s výslovností 
Všechny kartičky mají k dispozici audiovýslovnost. Většina kartiček je namluvená lidstkým hlasem, výslovnost pro zbytek kartiček se přehraje přes syntetizátor Text-To-Speech.
Practice types Různorodá cvičení
Máte k dispozici více než sedm druhů inovativnách praktických cvičení. Každý den si můžete slovíčka procvičit trochu jinak. Učení vás jistě proto bude bavit a nebudete se  při něm nudit.
MyLessons Vlastní lekce
V aplikaci si můžete vytvořit vlastní lekce nebo si stáhnout lekce nasdílené ostatními uživateli. Můžete si vytvořit vlastní lekci z učebnice a tuto lekci se budete moci učit podle potřeby. Tímto způsobem se rychle a krátkodobě naučíte nová slovíčka pro test nebo se připravíte na další lekci v kurzu.
MyLessons Vlastní slovíčka
Když se chcete se naučit specializované termíny nebo prostě jen naučit slovíčka přesně jako v učebnici, tak si jednoduše naimportujte vlastní kartičky do aplikace. Nová slovíčka se dají zadat online nebo naimportovat přes MS Excel soubor
Intensive practice Intenzivní cvičení
U tohoto cvižení se počet opakování slovíček postupně zvyšuje. Toto cvičení je vhodnější pro naučení většího počtu slovíček, protože jednotlivá slovíčka se během jednoho cyklu zobrazí několikrát a ve velice krátkých prodlevách.
Multiple Choice Multiple choice
Toto je klasický typ testu - máte na výběr z více možností a pouze jedna odpověď je správná.
Spelling Spelling
Psaní je nejtěžší cvičení na  procvičování slovíček. K dispozici máte tři různé možnosti obtížností procvičování spellingu. Můžete si procvičovat formou šibenice, hláskovat slovo přesně včetně pořadí nebo uhodnout všechna písmena ve slovu.
Mix&Match Mix&Match
V tomto cvičení máte za úkol spárovat anglická slovíčka a jejich překlady. Anglická slovíčka jsou vždy zobrazena na levé straně a jejich překlady jsou v pravém sloupečku. Cílem je spojit správný pár k sobě.
Scroll&Peek Scroll&Peek
V tomto cvičení jsou kartičky zobrazené  v seznamu a můžete si svoje znalosti ověřit letmým pohledem na překlad.
V tomto cvičení máte k dispozici několik způsobů cvičení a závisí na vás jaký typ učení si oblíbíte. Všechny kartičky se zobrazí v seznamu pod sebou se schovaných překladem na pravé straně.

  Nyní už jen zbývá aplikaci nainstalovat. Download